Nasza firma

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem, głodnym nowych wyzwań i sukcesów. Przygodę z pakowaniem rozpoczęliśmy w 2006 roku w niemieckiej firmie Repack Industrie - Verpackungs. Pierwsze kroki poza granicami kraju, bariera językowa czy kryzys gospodarczy i finansowy w 2008 roku nie zatrzymały nas w rozwoju, a tylko wzmocniły i utwierdziły w przekonaniu, że warto iść dalej tą drogą i robić to, co przynosi satysfakcję.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kluczowych firmach niemieckich, przodujących w dziedzinie budowy i produkcji maszyn takich, jak: MAN, ABB Group, BOSCH, SIEMENS, Windmöller & Hölscher, VOLKSWAGEN, ThyssenKrupp, ABBUS, Linde AG oraz w czołowych firmach zajmujących się pakowaniem przemysłowym takich, jak: Duisport Packing Logistics, Epolog Packaging & Logistics, AKF Siemers, REPACK Industrie-Verpackungs, COMPASS Verpackung GmbH, SENATOR International Verpackungs, KIPA Industrie-Verpackungs GmbH i wiele innych. Daje to gwarancję, że nasz klient otrzyma najwyższej jakości usługę, profesjonalnie przygotowaną pod jego indywidualne wymagania.

Na dzień dzisiejszy współpracujemy z dużymi partnerami w Niemczech, wymieniając się doświadczeniem i technologiami dotyczącymi pakowania przemysłowego, zabezpieczania towarów i transportu ładunków. W Polsce nawiązaliśmy współpracę z firmą logistyczną zajmującą się transportem specjalistycznym ciężkim, jak i wielkogabarytowym, a także z firmą działającą w zakresie demontażu i relokacji maszyn. Dzięki temu nasz klient otrzymuje kompleksową obsługę, a na jego głowie pozostaje tylko wykonanie telefonu do nas i złożenie zamówienia.

W skład naszego zespołu wchodzą wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, których cechuje profesjonalizm i dbałość o zachowanie najwyższej jakości usługi. Wszyscy posiadamy uprawnienia operatorów suwnic hakowych kat. II S oraz wózków jezdniowych z napędem silnikowym wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego (UDT). Umożliwia nam to szybkie transportowanie ładunków w dane miejsce, precyzyjne ustawianie i obsadzanie maszyn czy sprawny załadunek w kontener lub naczepę.

Nasze usługi wykonujemy zgodne z normami HPE a opakowania drewniane zgodnie ze standardem ISPM 15.